На сесії Одеської міськради депутати від “ЄС” привертали увагу до проблем одеситів

Відбулась сьома сесія Одеської міської ради VIII скликання. Депутати «Європейської Солідарності» порушували питання щодо гострих проблем мешканців Одеси.

Олег Звягін підкреслив, що ще на минулій сесії звертався щодо необхідності заміни стовпів ліній електропередач на вулиці Кристаловського. Але, на жаль, за півтора місяця від «ДТЕК Одеські електромережі» ніхто не приїхав. Депутат наголосив, що на зазначеній вулиці знаходяться старі дерев’яні стовпи, які майже падають, що є небезпечним і мешканці вулиці можуть залишитися без електропостачання та наполягав на негайному вирішенні цієї проблеми.

Петро Обухов ще раз звернувся з проханням посприяти вирішенню конфліктної ситуації в ЖК “Острови”. Мешканці новобудови все ще сплачують за комунальні послуги за промисловим тарифом.

«Восени минулого року через проблеми з підключенням до мереж в одному з під’їздів сталася пожежа, кілька будинків залишилися без електрики. Люди перекривали дорогу, після чого знову були підключені по незрозумілою тимчасовою схемою», – зазначав депутат на минулій сесії міськради.

Також, депутати Одеської міськради підтримали програму Петра Обухова щодо безпеки дорожнього руху в місті Одесі.