Депутати Великодальницької сільської ради від “ЄС” ініціювали звернення стосовно недопущення підвищення тарифів та необхідності додаткових виплат пенсіонерам

Останнім часом органи державної влади своїми рішеннями суттєво погіршили соціальне становище людей пенсійного віку. Насамперед, це стосується штучного скорочення категорій, які мають право на отримання субсидій за спожиті ЖК послуги, скорочення фінансування субсидій.

Соціальне становище пенсіонерів також суттєво погіршилось із-за підвищення цін на товари першої необхідності. Викликає обурення неспроможність влади забезпечити відповідну цьому підвищенню індексацію пенсій.

У зв’язку з чим депутати Великодальницької сільської ради від “Європейської Солідарності” подали та зареєстрували з проханням внести на наступну сесію сільської ради та включити до порядку денного сесії проект рішення «Про звернення Великодальницької сільської ради до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України щодо необхідності підвищення пенсій і виплати додаткової пенсії у 2021 році». Представники “Європейської Солідарності” вимагають вжити термінових заходів для забезпечення додаткових виплат пенсіонерам.

Також, враховуючи ситуацію щодо чергового необґрунтованого підвищення комунальних тарифів та цін на енергоносії для населення після тривалого карантину, внаслідок коронавірусної інфекції, введення обтяжуючих нормативних актів для малого та середнього бізнесу, зростання рівня безробіття, падіння економічних показників в усіх сферах життєдіяльності українців, депутати Великодальницької сільської ради від “Європейської Солідарності” подали та зареєстрували депутатське звернення з проханням внести на наступну сесію сільської ради та включити до порядку денного сесії проект рішення «Про звернення Великодальницької сільської ради до Президента України, Верховної ради України, Кабінету Міністрів України щодо недопущення підвищення тарифів для населення».

Зокрема, представники “Європейської Солідарності” вимагають наступне:

1. Вжити заходів для протидії монопольному підвищенню тарифів, забезпечити обгрунтований рівень тарифів і не допустити підвищення їх в майбутньому;

2. Відмовитись від перекладання відповідальності за оплату житлово-комунальних пслуг на органи місцевого самоврядування; врахувати при ухваленні Державного бюджету на 2022 рік достатній обсяг коштів для захисту громадян і громад від підвищення тарифів;

3. Спрямувати не менше 20 мільярдів гривень коштів від допомоги, що надійшла Україні від Міжнародного валютного фонду, на виплати субсидій для громадян на оплату житлово-комунальних послуг, а також забезпечити їх автоматичне нарахування субсидій тим, хто їх потребує.

Зеленський особисто обіцяв, що тарифи будуть знижені наполовину взимку 2021 році, але замість цього вони тільки зросли.