За ініціативи депутатки “Європейської Солідарності” поліція провела рейд з інспектування незаконних точок стихійної торгівлі

На зустрічі з начальником поліції і керівництвом Таїровської селищної ради, депутаткою від “Європейської Солідарності” Кристиною Матюшенко було порушено питання про стихійну торгівлю у житловому комплексі “Райдужний”. Представниця “ЄС” озвучила проблематику та пропозиції щодо вирішення проблеми.

За результатами зустрічі, сьогодні, 15 вересня, представниками поліції, спільно з депутаткою Кристиною Матюшенко та громадськістю, був проведений запланований рейд з інспектування незаконних точок стихійної торгівлі в жм “Райдужний”. В процесі рейду відбувся діалог з дільничним офіцером поліції. За його словами, за 5 місяців роботи на цій посаді в «Райдужному», на власників точок стихійної торгівлі було складено близько десятка протоколів. Незважаючи на слова дільничного про складені протоколи, стихійна торгівля без дозвільних документів активно ведеться і дотепер.

Кристина Матюшенко на адресу начальника районного відділення поліції №2, направить депутатське звернення для отримання копій протоколів, складених на ці незаконні точки стихійної торгівлі. А також буде підготовлено депутатське звернення до Держпродспоживслужби з проханням перевірити ці самі місця стихійної торгівлі на відповідність їх санітарного стану до вимог законодавства України.