Депутати “Європейської Солідарності” обурені умовами договору від “Нафтогазу” – підсумки сесії Одеської міської ради

Відбулася чергова сесія Одеської міської ради. Було розглянуто проєкти та прийнято рішення стосовно бюджету і фінансів, цільових програм, концепцій і містобудування, об’єктів комунальної власності та земельних правовідносин тощо.

Найбільш обговорюваним було питання теплопостачання. Депутати розглядали проєкт рішення про надання згоди Комунальному підприємству «Теплопостачання міста Одеси» на укладання з Товариством з обмеженою відповідальністю «Газотранспортна компанія «Нафтогаз Трейдінг» договору постачання природного газу на період з червня 2021 року до червня 2024 року. Обранці були занепокоєні невигідними умовами угоди, але, з огляду на можливість зриву опалювального сезону проголосували за прийняття рішення. Проте депутати планують звернутись до Кабінету Міністрів України.

«Цей договір дійсно імперативний, такий, що грабує міста та людей, які мешкають у цих містах. Якщо ми хочемо підтримати своїх виборців необхідно звернутися до Кабінету Міністрів України, аби нас почули та звернути увагу, що незаконно будувати договірні відносини в імперативній формі та це не призведе ні до чого хорошого,» – виступила на сесії депутатка «Європейської Солідарності» Жанна Мандриченко.

Також при обговоренні рішення про виділення Комунальному підприємству «Теплопостачання міста Одеси» коштів з бюджету Одеської міської громади на 2021 рік у частині компенсації витрат на надання населенню та іншим групам споживачів м. Одеси послуг із централізованого опалення та постачання теплової енергії, депутат «Європейської Солідарності» Вадим Терещук наголосив на необхідності адресної фінансової підтримки громадян