Депутати-волонтери “Європейської Солідарності” Одещини передали чергову допомогу для українських захисників та цивільних

Депутати «Європейської Солідарності» Олексій Гончаренко та Вадим Теплицький привезли каски підрозділу ЗСУ, які знаходяться на межі Одеської та Миколаївської областей та боронять південь України. Також депутати-волонтери «Гончаренко.центру» передали до Миколаївщини нову автівку. Загалом це вже 17 транспортний засіб від нашої команди та за підтримки небайдужих українців і 5-й саме для 28-ої омбр імені Лицарів Зимового Походу.

Для українських бійців півдня, завдяки одеським волонтерам, зокрема, Ольги Домбровської, Михайла Шмушковичи, Юрія Басюк, Олександра Бабича, Геннадія Дашко, Дмитра Казмірчука, передали військову форму, репеленти, наколінники, сорочки, рукавички, укомплектовані аптечки, взуття, серветки та інші необхідні речі.

Нещодавно представники фракції “Європейська Солідарність” Одещини Михайло Шмушкович, Сергій Паламарчук, Софія Ходюк, Олександр Таранюк, Вероніка Паліту передали українським захисникам 50 наколінників, 40 тактичних рукавичок та 120 кроспинних турнікетів. Необхідні речі збирала команда депутатів-волонтерів “Гончаренко.центру”. До Подільщини особисто доставив голова фракції в Одеській облраді Михайло Шмушкович.

Кількома днями раніше депутати Юрій Басюк, Михайло Шмушкович та Микола Дерев’янко відвідали волонтерський центр «Україна перемороже» в Овідіополі, який очолює голова місцевого партійного осередку Володимир Проскуровський. Волонтери привезли тканину для маскувальних сіток, продукти харчування та засоби гігієни.

Зокрема, українським бійцям Одещини передали продукти харчування, засоби гігієни, білизну, взуття, ліки, маскувальні сітки, питну воду, пальне, а також бойлер та інше необхідне обладнання для санвузла. Родини переселенців та сім’ї, які опинилися в скрутному становищі Роздільнянського району отримали пакунки з продуктами та засобами гігієни.