Депутати “Європейської Солідарності” Одещини продовжують волонтерити та збирати необхідне для захисників і цивільного населення

Завдяки небайдужим членам української діаспори, волонтерським рухам у США та благодійному фонду «United Help Ukraine», наші депутати-волонтери отримали дуже важливий вантаж – укомплектовані армійські аптечки, які врятують життя наших захисників на передовій. Протягом трьох днів ці аптечки у кількості 70 штук передали до різних підрозділів ЗСУ, що проходять службу та виконують завдання на півдні, в районі Миколаєва. Також наші депутати зібрали необхідний вантаж й для подільських бійців ТрО – партію тактичних аптечок у кількості 16 штук для всіх бойових медиків, 40 репелентів, 15 плащів-наметів, два ящики вологих серветок.

Також представники «Європейської Солідарності» передали допомогу до Кодимщини. Депутат Кодимської міської ради Сергій Купцов зустрівся з народним депутатом Олексієм Гончаренко та обговорив нагальні проблеми громади. Нардеп та наші депутати-волонтери відправили до Кодими ліки, зокрема й для місцевої лікарні, дитяче харчування, підгузки, майстрам тканину для плетіння маскувальних сіток. Бійцям надіслали 300 штук м’ясних консервів та одноразовий посуд.

Волонтери Кримськотатарського культурного центру, на чолі з депутатом Февзі Мамутовим, відвідали літню жінку, яка через війну переїхала з чоловіком до Одеси з Донецька. Але, на жаль, нещодавно вона поховала чоловіка та залишилася самотньою. Завдяки підтримки благодійного фонду «Маленькі мрії» пенсіонерці привезли продуктовий набор та питну воду.

«Раїса Яківна потребувала підтримки і ми не змогли залишись осторонь. В Україні ніхто не має залишатись один на один з бідою, разом ми подолаємо всі негаразди. Разом ми сильніші!», – кажуть волонтери.