З Днем медичного працівника вітають депутати “Європейської Солідарності” (фото, відео)

Петро Порошенко привітав медичних працівників із професійним святом. Він також оприлюднив відео з різних регіонів України, де лікарі та медсестри під обстрілами рятували людей з перших годин широкомасштабного вторгнення російських окупантів.

«Лікувати та рятувати життя» – таке гасло тих, хто вірний клятві Гіппократа, вірний професії медика, вірний присязі. Сьогодні медики на передовій. Багато з них стали парамедиками. Деякі з них пішли на фронт зі зброєю в руках. Велика кількість медиків загинули, багато, на жаль, опинилося в полоні. Вони — Янголи-Охоронці, які стоять за плечима наших воїнів», – написав Порошенко у Facebook.

Фракція «Європейська Солідарність» просто із сесійної зали привітала усіх медпрацівників з професійним святом. Народні депутати подякували лікарям, медсестрам, парамедикам за їхню звитяжну самовіддану працю і за порятунок українців у тилу та на фронті. 

«Дорогі медики, парамедики, військові медики, «Європейська Солідарність» і думаю весь парламент сьогодні вітає вас з вашим днем. Вклоняємося вашій мужності, сміливості, вашій праці. Все, що виробите для України», – сказала Геращенко.

«Вітаю наших медиків з професійним святом! Низький вам уклін за те, що все життя ви присвятили великій справі. Останні часи для вас взагалі дуже важкі, два роки ви боролися зі страшним вірусом, котрий забрав багато життів, тепер рятуєте наших захисників від поранень в лікарнях та шпиталях, а де хто і на передовій в окопах! Дякуємо за все!”, – привітав депутат Одеської міської ради від «Європейської Солідарності» Олег Звягін.

Напередодні свята Олег Звягін, спільно зі своїми колегами Олексієм Гончаренко, Петром Обуховим та волонтерами, передали гуманітарну допомогу одній з міських лікарень.

Також 24-ту автівку народний депутат України Олексій Гончаренко передаі для медичної частини ЗСУ напередодні Дня медпрацівника.

«Дякую медикам на передовій та в тилу за неймовірну самовіддачу та допомогу, яку вони надають під ракетами та обстрілами. Працюємо далі та наближаємо перемогу! Слава Україні!», – каже народний депутат Олексій Гончаренко.

З Днем медичного працівника привітав освітньо-культурний та волонтерський хаб «Гончаренко Центр Подільськ. education and culture” тих, хто щодня рятує людські життя.

Головним лікарям подільського та кульяницького медзакладів надали хірургічні халати і пульсоксиметри. Також волонтери центру передали військовим медикам тероборони перев’язувальні комплекти та необхідні ліки.

«Третій рік поспіль перед нашими медиками постають нові важкі виклики. Спочатку пандемія COVID-19, тепер — робота в умовах воєнного стану. Ми продовжуємо активно підтримувати наших медпрацівників. Тому сьогодні вітаємо і як завжди передаємо все необхідне для порятунку пацієнтів, як в лікарнях так і на фронті!», – зазначив депутат Подільської райради, волонтер Олександр Таранюк.

Дякуємо нашим янголам-охоронцям!