Сильний фронт – сильний тил: продовжуємо допомагати нашим воїнам та цивільним

Депутат Олексій Потапський з командою активістів «Гончаренко центру» привезли до Миколаївщини чергову партію питної води. У волонтерів зв’явився новий бус для доставки води та гуманітарних вантажів. Відтепер можна буде доставляти мешканцям у 2,5 рази більше води – до 10 тонн на добу!

Так само волонтери доставили лопати і маскувальні сітки для 126-ої бригади територіальної оборони, а також рюкзаки, тактичні перчатки та біноклі для наших прикордонників, які охороняють узбережжя в районі Очакова. Активісти центру зазначають, що допомога від союзників повільно, але надходить, адже бачили французькі самохідні артилерійські установки, які здатні стріляти на дистанцію до 50 км.

Депутати-волонтери Михайло Шмушкович, Юрій Басюк, Петро Обухов і Владислав Шіман передали українським захисникам тактичні перчатки, військову форму, плащі-намети і рюкзаки. Це вдалося зібрати завдяки активістам та благодійному фонду United Help Ukraine.

Від майстрів одеського «Гончаренко центру» депутат-волонтер Тимофій Львутін передав двом чорноморцям, які захищають Україну від російських окупантів, 2 маскувальні сітки 10*5 метрів. Одна сітка повністю накрила опорний пункт в окопі. Інша – зробила невидимою військову техніку.

Наш пріоритет й допомога цивільному населенню. Одеський депутат Олег Звягін спільно з волонтерами привезли продуктові набори тим, хто цього потребує. Депутат-волонтер Тимофій Львутін передав харчі та дитячі товари родині, яка була вимушена, рятуючись від обстрілів, покинути рідний Миколаїв. Кинувши все, що мали, вони переїхали до Чорноморська.

«Зараз вони намагаються налагодити своє життя у нас. Як і багатьом іншим переселенцям, їм важко звикнути, що вони стали беззахисними і майже безпорадними. Тому люди не так часто звертаються до різних фондів за гуманітаркою. Але дізнавшись, що цій жінці потрібні просто звичайні продукти та підгузки для онуки-малечі, я самоорганізувався разом із “Гончаренком центром Одеса. education and culture”. Я називаю такі справи “п’ятихвилинки”. Прийшов, просто передав невелику допомогу та пішов», – розповів депутат Чорноморської міської ради, волонтер Тимофій Львутін.