Депутати “Європейської Солідарності” привезли до Миколаївщини обладнання для військових

Депутати-волонтери Михайло Шмушкович і Юрій Басюк привезли до Миколаївщини дрон та тепловізори для 28-ої омбр імені Лицарів Зимового Походу. Необхідне обладнання вдалося закупити завдяки читачам одеського видання, де було оголошено збір та мережі “Гончаренко центру”. Дрон волонтери обладнали антеною, що посилила сигнал у 4 рази. Це допоможе збільшити його радіус роботи та зміцнити у протистоянні з ворожими військами радіоелектронної боротьби.

Крім того, для підрозділу реактивних військ депутати привезли маскувальні сітки від наших волонтерів центру “Чорномор’я”, літню форму натовського зразка, технічні серветки для профілактики і чищення техніки, обладнання та тактичну медицини від благодійного фонду “United Help Ukraine”.

“Знов до Миколаєва. Сьогодні в місті порожньо, після вчорашнього щільного обстрілу, навіть звичні черги за питною водою скоротилися на половину. Місто більше нагадує військову базу. Але фортеця стоїть і стримує орків щодня. Саме від них, воїнів у Миколаївській області залежить наш спокійний сон, адже навіть прильоти ракет – це ніщо порівняно з роботою важкої артилерії та систем залпового вогню наземного угруповання. Це могла бути одеська реальність, якби не зупинили ЗСУ просування орків під Миколаєвим. Перемога буде, кожна війна закінчиться миром. І це буде мир у вільній та незалежній Україні!”, – наголосив депутат Одеської облради, волонтер Юрій Басюк.