Одеському “Гончаренко центру” передадуть гуманітарну допомогу з Італії для переселенців

32 тонни медикаментів, їжі та одягу з Італії передадуть переселенцям в Одесі. Більшість гуманітарної допомоги — до Гончаренко центру.

Близько півсотні волонтерів релігійної італійської організації «StoptheWarNow», яка об’єднала 175 асоціацій, приїхали в Україну продемонструвати свою підтримку нашим співгромадянам.

«Ми чуємо про смерть, чуємо про вибухи та хочемо зрозуміти, як ми можемо допомогти знайти спосіб людям жити тут, продовжувати жити у світі. Нам з Італії зрозуміти це не так просто, тому ми тут. І спілкуємось із мирним населенням. Для нас дуже важливо продовжувати цю місію і показувати, що ми не забуваємо про війну та Україну», – розповів представник організації «StoptheWarNow» Джованні Коффано.

За словами депутата Одеської міськради Петра Обухова, мирним жителям, яким доводиться тікати від війни з окупованих територій до спокійніших міст, як Одеса, теж дуже потрібна підтримка та гуманітарна допомога.

«До Одеси приїхали волонтери релігійної організації з Італії, щоб особисто познайомитись із переселенцями. Це важливо, щоб вони дивилися, як тут живуть люди і це викликало у них більше бажання допомагати нашій країні», – зазначив Петро Обухов.