Одеський депутат “Європейської Солідарності” отримав почесну нагороду “За сприяння війську”

Вітаємо голову фракції «Європейська Солідарність» в Одеській обласній раді Михайла Шмушковича з отриманням почесної нагороди «За сприяння війську» від Головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного за значний особистий внесок у наданні всебічної допомоги підрозділам ЗСУ, активну волонтерську діяльність в умовах воєнного стану.

Нагрудним знаком «За сприяння війську» нагороджуються працівники Збройних Сил України та інші особи за значний особистий внесок у справу розбудови і розвитку Збройних Сил України, зміцнення співробітництва у військовій, науковій, соціальній, культурній та інших сферах життєдіяльності Збройних Сил України.

З перших днів повномасштабного вторгнення Михайло Шмушкович разом з колегами об’єдналися у волонтерський рух, щоб допомагати армії та цивільним. За весь час вдалося придбати, отримати, привезти, передати тони ліків, одягу, продуктів харчування, засобів гігієни для військових і цивільних, а також велику кількість озброєння та певного обладнання і навіть автівок для українських бійців.

Вже за січень поточного року Михайло Шмушкович, за підтримки мережі Гончаренко центрів, передав пікап для 28-ої бригади, ще два були відремонтовані, рації для 77 і 126 бригад, 800 хімічних грілок, буржуйки, 4 електрообігрівача, старлінк для 21-ої бригади, дрон, плитоноску та приціл тощо.

Як відомо, 2 379 членів команди «Європейської Солідарності» захищають нашу країну у лавах ЗСУ та ТрО. Також волонтерять 4 546 членів партії, серед яких, 1 087 депутатів місцевих рад.

Пишаємося нашої командою!