Депутати «Євросолідарності» на Одещині вимагають повернути виплати військовим – стало відомо, хто проти

Депутати Подільської міськради від «Слуги народу», ОПЗЖ, «Сили і честі», «За майбутнє» не підтримали проєкт звернення, ініційоване фракцієї «Європейська Солідарність» до центральної влади щодо повернення скасованих доплат та підвищення виплат військовослужбовцям.

Представниця фракції «Європейська Солідарність» Наталія Янчевська повідомила, що більшість депкорпусу проти того, щоб це питання взагалі було на вустах. На сесійному засіданні представники президентської партії навіть роздали інформаційні листівки стосовно забезпечення військових та хто, на їхній погляд, дійсно потребує виплат, аби це звернення не підтримували.

«Цей текст роздали на сесії депутатам та який проголосила з трибуни депутат від ЗЕ-партії Ірина Малохович. Інші депутати наголошували на тому, що військовослужбовці забезпечені всім необхідним і в них немає потреби витрачати власні кошти на купівлю одягу, спорядження та всього іншого! Але чи це так?», — запитує Янчевська.

Також звернення від депутатів «Європейської Солідарності» щодо повернення додаткової винагороди в 30 000 грн. для українських військових і силовиків, не підтримали й в Нерубайській сільській раді.

«За вказівкою виконуючого голови наш проєкт спочатку не включили в порядок денний. Потім я спробував все ж таки цей проєкт внести з голосу, але, виявилось, що нікому це не потрібно. Як би наші депутати хоча б трішки приймали самостійно рішення, то напевно, це рішення б пройшло. Депутати просто натиснули жовту кнопку, тобто утримались, а по факту просто відмовились підтримувати своїх військових», – розповів представник «Європейської Солідарності» у Нерубайській сільській раді Віталій Грубнік.

Нагадаємо, у своєму зверненні депутати «Європейської Солідарності» наголошують, що скасування доплати військовим, які «не перебувають на передовій», є абсолютно несправедливим, оскільки зони бойових дій визначають часто довільно, при цьому не враховують перебування під обстрілами з боку окупанта, ракетними атаками та їх відбиття.