Народні депутати України від «Європейської Солідарності» відвідали Одесу

Народні обранці Олег Синютка, Софія Федина та Ахтем Чийгоз завітали до одеських волонтерів, які плетуть маскувальні сітки та «марушки» («кікімори»). Більшість з них займаються плетінням ще з 2014 року. В одеському офісі «Європейської Солідарності», який перетворився на волонтерський центр, майстрині також збирають взуття, одяг та інші необхідні речі для наших військових. Загалом, з початку повномасштабного вторгнення, було передано вже понад 120 маскувальних засобів. До мистецтва плетіння маскувальних сіток долучилися й наші нардепи.

Після надихаючого спілкування з героями тилу, народні обранці зустрілися з депутатами «Європейської Солідарності» Одещини. Під час заходу між депутатами обговорювалися найважливіші теми сьогодення: вступ до НАТО і ЄС, фінансового забезпечення українських воїнів, заборону московської церкви, захисту місцевого самоврядування, підтримки волонтерського руху в Одесі та родин військових.

«Я впевнений, що у нас все вдасться, бо те, що ми робимо потрібно країні, кожній області, кожній родині. Тому ми обов’язково переможемо!», – наголосив народний депутат України Олег Синютка.

Головне завдання команди «Європейської Солідарності» — продовжувати битву за Україну і разом робити усе можливе та неможливе задля захисту інтересів країни, спільної перемоги та побудови сильної демократичної держави.