Поки місцева влада від “Слуг народу” “зливають” кошти, одеські депутати “Європейської Солідарності” передали чергову допомогу на фронт

Фракція «Європейська Солідарність» в Одеській міськраді виділила майже 24 мільйони гривень (більшу частину свого депутатського фонду) на потреби військових. За зміни до цільової програми сприяння розвитку підрозділів територіальної оборони та добровольчих формувань проголосували 3 травня 2023 року на сесійному засіданні. На виділені кошти було вирішено придбати: дрон H10 Poseidon MKIII VTOL UAS за 7 млн грн (БПЛА коштує 14 млн, другу половину суми дає «Фонд Порошенка»), два безпілотні авіаційні комплекси Windhover, десять антидронових рушниць Kvertus Antidron KVS G-6+, а також генератори, тепловізори тощо.

Днями військові отримали декілька виробів, які їм дуже допоможуть в боротьбі з дронами ворогів. У середньому воїни за допомогою антидронових рушниць приземлюють по 30 ворожих БПЛА на тиждень. Тож захисники подякували нашим одеським депутатам за таку важливу підтримку.

«Наші депутатські фонди, які раніше ми направляли на благоустрій та різні ремонти, цього року вже починають приносити користь Збройним силам!», – прокоментував депутат Одеської міськради Олег Звягін.

Також оптичні прилади, збір на які оголосив депутат Одеської облради Юрій Басюк, вже на фронті. Необхідну суму вдалося зібрати завдяки читачам одеського видання «Думская». Спорядження допомагає воїнам 126-ї окремої бригади територіальної оборони убезпечити себе, виявляючи ворога заздалегідь.

Водночас, у найважчі часи для країни, Одеська обласна рада на чолі з представником «Слуг народу» Григорієм Діденко вирішила витрачати кошти на наступне:

реставрація театра юного глядача за 13 млн. грн.

кошторисна документація на ремонт музея морського флота за 6 млн. грн.

кошторисна документація на ремонт палацу спорту за 11 млн. грн.

кошторисна документація на ремонт аеропорту Ізмаїл за 6 млн. грн.